Başak Burcu 14 – 20 Ocak 2019

14 Ocak 2019

Başak Burcu 14 – 20 Ocak 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Başaklar ve Yükselen Başaklar,

Bu haftanın öncelikli konusu krediler, alacaklar, borçlar, miraslar, başkalarının parası, akademik konular, yabancılar, uzak akrabalar, inançlar, yurtdışı konuları, kariyeriniz, arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, kariyerden kazandığınız paralar, kalabalık ortamlar, partiler, organizasyonlar olabilir.

Hafta boyunca ortaklı işlerden kazanılan paralar, vergileri sigortalar, başkalarının parası, ameliyatlar, dönüşümler, miraslar konularında hareketli günler sizi bekliyor. Özellikle de ailenizle ilgili konularda çözüme ulaşabileceğiniz, ailevi konularda huzurlu günler geçirebileceğiniz bir süreçtesiniz.

Eğer sevgiliniz varsa evlilik kararı alabilirsiniz, ilişkiniz daha ciddi bir boyuta geçebilir, bekarsanız evleneceğiniz kişiyle tanışabilirsiniz, evliyseniz çocuk kararı alabilirsiniz, çocukla ilgili konularda eşinizle hemfikir olabilirsiniz. Bu hafta aşk konusunda çok güçlenebileceğiniz, iletişime geçebileceğiniz bir süreçtesiniz. Fakat bunlar olurken karşı tarafın maddi gelirleriyle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

Yeteneklerinizle ilgili konular da yeni anlaşmalar imzalayabilirsiniz. Fakat bunları yaparken fazla para harcama riskiniz var. Para konularını önceden netleştirmek iyi olabilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Başak, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.
One Comment
  1. Çoook teşekkürler ❤️ güzellik ? not:önce yükselenimi yani başak sonra güneş burcumu okudum ???

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.