Başak Burcu (13-19 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

11 Mart 2023

Başak Burcu (13-19 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu ikili ilişkileriniz, birlikte çalıştığınız insanlarla yaptığınız kalıcı işler olacaktır. Ortaklaşa işlerinizle ilgili yeni atılımlar yapmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Atacağınız imzalarla ilgili yanılgı yaşamamak için dikkatli olmanızda fayda olacaktır. Fikirlerinizi ve hayallerinizi açıkça ifade edeceksiniz. Beklentilerinizi ve hak ettiğinizi düşündüğünüz şeyler için mücadele etmeniz gerekecek. Yaratıcı ve paylaşımcı gücünüzü ortaya koyarsanız ikili ilişkilerinizde faydasını göreceksiniz. Pozitif enerji içerisinde olacaksınız, yurtdışı gezileri gündeminize gelecektir. Yeni projeleri hayata geçirirken ilişkilerinizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İşbirlikçi tavrınızla kendinizi göstereceksiniz. Kendinize gerçekçi beklentiler belirlemenizde fayda olacaktır. Romantik ilişkilerinizde rasyonel davranmanız sizi de duygusal açıdan kuvvetli kılacaktır. İnsanlar sırlarını size anlatabilir. Düşüncelerinizi hayata geçirirken aceleci davranmamalısınız.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.