Başak Burcu (13-19 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

11 Kasım 2023

Başak Burcu (13-19 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde yenilenme isteğiniz, banka işleriniz, miras konularınız, iletişiminiz, kısa seyahatleriniz olacak. Kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz. Çevrenizde olup bitenleri önemseyeceksiniz, ancak her zaman siz haklı olmayabilirsiniz. Düşünce tarzınız insanlar farklı gelebilir. İkili ve ortaklı ilişkilerinizde beklentilerinizi karşı taraf karşılayamayabilir. Hayalleriniz ve gerçekler arasında kalabilirsiniz. Genel anlamda kendinizle barışık bir hafta geçireceksiniz. Maddi açıdan ailenizden yardım görebilirsiniz. Sanatsal ve entelektüel yönünüzle kazanç sağlayabilirsiniz. Finansal açıdan işlerinizin yolunda gittiğini görebilirsiniz. Bazen ilişkilerinizde anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek konusunda çekimser davranmanız neden olabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.