Başak Burcu (12-18 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

10 Haziran 2023

Başak Burcu (12-18 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Statünüz, başarılarınız, yaşamdaki hedefiniz ve ebeveynleriniz ile ilgileneceğiniz bir hafta olacak. Motivasyon kaynaklarınız değişebilir, kendinizi daha fazla önemseyebilirsiniz. Ortaklı ve ikili ilişkilerinizde zorlanmalar söz konusu olabilir. İlişkilerinizi ve hedeflerinizi sağlam temeller üzerine oturtmanın önemini fark edebilirsiniz. Kariyer alanında ilerlemek istiyorsanız karşınıza çıkan engelleri aşmanız gerekebilir. İletişim dilinizin gergin olmamasına özen göstermelisiniz. Hassas ve sevecen yanınızı ortaya çıkardığınız takdirde daha rahat ilerlediğinizi görebilirsiniz. Gizli kalmış yönlerinizi açığa çıkarmanın zamanı gelmiş olabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.