Başak Burcu (12-18 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

10 Aralık 2022

Başak Burcu (12-18 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Özel hayatınız, eviniz, aileniz, çocuklarınız, çalışma düzeninizle geçecek bir hafta olacak. Evinizle ilgilenmek, aileniz için daha fazla çalışmak, fayda sağlamak ihtiyacı içinde olacaksınız. Mükemmel olmaya çalışmayın, veriminiz düşebilir. Evliliğinizde size göre ideal olanı yaşamak istemeniz aile içinde zorlanmanıza neden olacaktır. Aşık olmak isteyeceksiniz, içgüdülerinizle hareket etmek sizi zora sokabilir. Daha çok seyahat edebilir, yeni biriyle tanışabilirsiniz. Çocuklarınızla, kardeşlerinizle ilişkinizde uyumlu bir iletişim kuracak, eskiden yaşadıklarınızı anımsayacaksınız. Yaşamdan aldığınız keyif, ilişkinize bakış açınız daha özgür ve bireysel olmak olacak. Ani seyahatler planlayabilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.