Başak Burcu (11 – 17 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Temmuz 2022

Başak Burcu (11 – 17 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta evliyseniz çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Arkadaşlarınızla girmeyi düşündüğünüz ticari faaliyetler için kredi çekmeyi düşünebilirsiniz fakat bu ortaklı ilişkide gerilmemek için doğru karar aldığınızdan emin olmalısınız. Severek yaptığınız bir işiniz var ama bu dönem işten ziyade evinizle ve ailenizle ilgilenmeyi daha çok isteyeceksiniz. Beklemediğiniz sürpriz iş teklifleri almaya hazır olun. Girmeyi düşündüğünüz ortaklı işlerde aldanmak istemiyorsanız detayları gözden kaçırmayın derim annem. Haftanın sonuna doğru arkadaşlarımla kanoya bineyim, paraşütle atlayayım, denize gideyim, maç yapayım gibi aktiviteler düşünüp planlar yapabilirsiniz. Siz yine eğlenmenize bakın fakat ilişkilerinizde büyük sözler vermemeye de dikkat edin annem.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.