Başak Burcu 11 – 17 Şubat 2019

11 Şubat 2019

Başak Burcu 11 – 17 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Başaklar ve Yükselen Başaklar,

Ortaklı işlerden kazanılan paralar, eşin parası, miraslar, nafakalar gibi sizin değil de başkaları vasıtasıyla kazandığınız gelirlerle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Bu konularla ilgili öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Çekmek istediğiniz krediler onaylanmayabilir ya da onaylandıysa süreç uzayabilir bu durumlar sizi sinirlendirebilir, biraz maddi konularla ilgili olarak sinirleriniz zıplayabilir.

Aşk konularından yana şanslı bir dönemdesiniz özellikle manevi yönden sizi mutlu edebilecek kişilerle uzun süreli ilişkiler başlayabilir. Hobilerinizden keyif alabilirsiniz, artık sahne önüne çıkabilirsiniz. Sporla ilgileniyorsanız bu konulardan yana başarı sağlayabilirsiniz.

Ortaklı işler, eşle ilgili işler, davalar ve tüm danışmanlık konularıyla ilgili kafa karışıklıkları, netleşememe gibi durumlar söz konusu olabilir.

Yurtdışı bağlantılı işler, akademik konularla ilgili olarak mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Başak, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.
One Comment
  1. 14.09.1978 Saat:00.30 Adana doğumluyum. Yükselen ve ay burcumu öğrenebilirmiyim lütfen??

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.