Başak Burcu (11-17 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

9 Aralık 2023

Başak Burcu (11-17 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Aileniz, eviniz, ebeveynleriniz, gayrimenkul konularınız, bilinçaltınız ile ilgili konuların gündem olacağı bir hafta geçireceksiniz. Yeni fikirler üreterek yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz. İşinizi şansa bırakmayacaksınız. Kısa seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz. Enerjinizi düşüren düşüncelerden uzaklaşmak iyi gelecek. Geçmişte verdiğiniz kararları sorgulamayın ve önünüze bakın. Enerjinizi evinize ve ailenize yoğunlaştıracaksınız. Ailenizin de fikirlerine önem vererek hareket etmelisiniz. Ortaklık ve evlilik konularında idealist davranmaya çalışırken hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Yeniliklere açıksınız ve ailenizin de sizin gibi olmasını bekleyebilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.