Başak Burcu (10 Ocak 2022 – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

9 Ocak 2022

Başak Burcu (10 Ocak 2022 – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Başak;

Pazartesi günü iş yerinizde yaşamış olduğunuz krizleri çözüme kavuşturabilirsiniz. Sağlık problemleriniz varsa çözülebilir. Çarşamba günü yuvanız ve aileniz ile alakalı konularda problemler yaşayabilirsiniz. Özellikle de su tesisatına dikkat. Evinizden sıkılıp taşınma kararı filan alabilirsiniz ancak çok da uygun zamanlar değildir. Perşembe günü Merkür durağan pozisyonuna geçiyor ve Cumartesi günü Retro hareketine başlayacak. Kafanız sağlık, günlük rutin işler, çalışma ortamınız ile alakalı konulara takılabilir. Eski işler gündeme gelebilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.