Başak Burcu (10-16 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

8 Ekim 2022

Başak Burcu (10-16 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta parayla ilgili konularda şansınız oldukça yüksek. Doğum günü, kutlama, nişan gibi organizasyonlar için koşturabileceğiniz bir haftadasınız. Eğer ortaklı bir iş yapıyorsanız yeni projeler ve anlaşmalar yapmanız söz konusu olabilir. Beklemediğiniz bir yerden gelecek para elinizi rahatlatabilir. İş hayatınızda istediklerinizi elde etmek için mücadele etmeniz gerebilir. Özellikle haftanın sonuna doğru azimle çalışarak ilişkilerinizi güçlendirmek için emek sarf edebilirsiniz. Siz elinizden geleni yapın geri tevekkül annem.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.