Başak Burcu (1-7 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

31 Aralık 2023

Başak Burcu (1-7 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yaratıcı yönünüz, romantik ilişkileriniz, çocuklarınız ve hobilerinizle geçecek bir yeni yıl haftası olacak. Evinize ve ailenize düşkün olacağınız bu hafta ikili ilişkilerinizde sorumluluklarınız ağır gelebilir. Tüm yükün sizde olduğunu düşünebilirsiniz. Bu ikilem sizi zorlayacaktır. Bekarsanız uzun zamandır hoşlandığınız biri ile sağlam adımlar atmak isteyeceksiniz. İşinizi şansa bırakmak istemeyeceksiniz. Enerjinizi daha çok çocuklarınıza ve hobilerinize ayırmak isteyebilirsiniz. Zamanınızı planlayarak hareket edeceksiniz. Çocuklarınıza yeni bir düzen oluşturabilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda zorlanabilirsiniz, gelir gider konularında aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Karamsar olmayın işleriniz yoluna girecektir. Kendinize biraz zaman ayırmak iyi gelecek.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.