Başak Burcu (1-7 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Temmuz 2022

Başak Burcu (1-7 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta patronunuzla bazı konuşmalar yapabilir, birlikte bir yatırım işine girebilirsiniz. Eğitim hayatınızda bazı hareketlenmeler olabilir ve beklenmedik fırsatlar karşınıza çıkabilir. Arkadaşlarınızla yapacağınız bir gezide keyifli vakitler geçirebilir yurtdışı bağlantılı bir iş için ilk adımı atabilirsiniz. Bu işin olması için gösterdiğiniz mücadeleci ve gergin tavrınız dikkat çekebilir. Kendinizle ilgili en iyi versiyonunuza sahip olmak için değişiklikler yapabilir ve mükemmelliyetçi tavrınızla bunu başarabilirsiniz. Kuracağınız yeni ilişkilerde bazı ortaklık kararları alabilirsiniz. Bu kararınız size daha sonra hayal kırıklığı olarak dönebilir dikkat edin annem. Hafta başında verdiğiniz yurtdışı mücadelesi tekrar alevlenebilir. Bu süreçte sağlığınızı ihmal etmemeye özen göstermelisiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.