Başak Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

8 Mayıs 2022

Başak Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Başak

Haftanın ilk günü itibariyle kariyerinizde, özellikle patronlarınız veya üstleriniz ile aranızda iletişim sorunları yaşanabilir. Bu dönemde eskiden çalıştığınız yerlerden haber alabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle aileniz ve partnerinizden maddi destek görmeye başlayabilirsiniz. Cuma günü sizi geliştirecek, vizyonunuzu arttıracak bir eğitime başlayabilirsiniz. Ayrıca bir seyahat planı yapabilirsiniz. Pazar günü sağlığınız sizi biraz zorlayabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.