Başak Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

4 Nisan 2022

Başak Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Başak

Salı günü çalışma ortamınızda bazı sorunlar ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir ve bu durum sizin enerjinizi düşürebilir. Perşembe günü bir sağlık sorununuz ile ilgili güzel bir haber alabilir, iyileştiğinizi anlayabilirsiniz. Cuma günü partneriniz veya ailenizden maddi destek görmek sizi rahatlatabilir. Aynı gün partneriniz ile evlilik kararı alabilirsiniz. Ayrıca kalbiniz boş ise hayatınızın aşkını sosyal medyadan bulabilirsiniz. Pazar günü çocuğunuz var ise onunla krizler yaşayabilirsiniz. Ona sinirlenip kırıcı sözler sarf edebilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.