Başak Burcu 04 – 10 Şubat 2019

4 Şubat 2019

Başak Burcu 04 – 10 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Başaklar ve Yükselen Başaklar,

5 Şubat Kova burcundaki Yeniay sizin 6. Evinizde gerçekleşecek. Günlük işler, ekip arkadaşlarınız, sağlığınız ve evcil hayvanlarınız konusunda yeni gelişmeler ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. İş ortamınızda yeni değişiklikler olabilir, yeni ekip arkadaşları iş yükünüzü azaltabilir. Normal rutininizde gittiğiniz yerlerle ilgili değişiklikler olabilir ya da bu olanlarda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Uzun zamandır beklediğiniz aşkın gelebileceğin bir sürece geliyorsunuz. Çocuklar ve yaratıcılıkla ilgili güzel bir dönemdesiniz.

Başkaları vasıtasıyla kazandığınız paralarda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Kredi, sigorta, emlak konuları gündeme gelebilir.

Ailevi konularla ilgili güzel gelişmeler, taşınma, ev alma gibi konular gündeme gelebilir. Herhangi bir sağlık problemi varsa iyileşme gözükebilir.

Ortaklı işler ve eşle ilgili konularda düşüncelerinizde dağılmalar gündeme gelebilir, burada soyut düşüncelere kendinizi kaptırıp kendi kendinize aldanma riskiniz var.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Başak, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.