Başak Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mayıs 2022

Başak Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Başak

Haftanın ilk günü itibariyle çevrenizden maddi destek görebilirsiniz. Eşinizin kazançları artabilir. Çarşamba günü partnerinizden evlilik teklifi alabilirsiniz veya aniden sizinle evlenmek istediğini söyleyebilir. Kalbiniz boş ise ciddi bir aşka yelken açabilirsiniz. Perşembe günü aniden bir eğitime başlamaya karar verebilirsiniz. Ayrıca hiç aklınızda olmayan bir seyahate çıkabilirsiniz. Cuma günü patronlarınız ile aranızdaki sorunları çözebilirsiniz. Cumartesi günü ise partneriniz ile güzel planlar yapabilirsiniz. Birbirinize olan bağlılığınızı ve inancınızı gösterebilirsiniz.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.