BALIK (Şubat 2024 Aylık Burç Yorumları)

2 Şubat 2024

BALIK (Şubat 2024 Aylık Burç Yorumları)

Artık geçmişi bırakıp, eski alışkanlıklarınızdan kurtulma zamanı gelmiş olabilir. Endişe duyduğunuz konularla yüzleşip, yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Kendinizi ifade etmenin farklı yönünü keşfedip, yeni fikirler üretebilirsiniz. Hedef belirleyip, kendinize güvenerek ilerleyeceksiniz. Sizi bugüne getiren deneyimlerinizi kullanarak dönüşeceksiniz. Bu ay ortaklı işleriniz ya da partnerinizle ilgili konularda karar vermeniz gerekebilir. Konuşarak çözebileceğiniz durumları büyütmemelisiniz. Sözleriniz ve ifadeleriniz önemli olacaktır. Kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Objektif olmaya çalışın. Çözüme kavuşturduğunuz konularla ilgili rahatlayacaksınız. Yanınızda size destek olabilecek insanları fark etmeyebilirsiniz.

Balık Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.