BALIK (Ocak 2023 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2022

BALIK (Ocak 2023 Aylık Burç Yorumları)

Çocuklarınız ve flörtünüzle ilgili konularda derin bağlanma duygusu hissedeceksiniz. Sevdiğiniz insanlara karşı kıskanç davranabilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizin iyi olacağı bir ay olacak. Onlarla birlikte iken ya da sevdiğiniz işlerle meşgulken kendinizi rahat ve güvende hissedeceksiniz. Aşırı koruyucu tavrınız çocuklarınızı sıkabilir. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız fikrinizi netleştireceksiniz. Borsa gibi yatırımlarınızda duygusal gelgitler nedeniyle dikkat etmenizde fayda olacaktır. Duygusal olarak kendi içinize çekilebilirsiniz. Kendinizi değil ama duygularınızı inzivaya çekmek isteyeceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı ve eksikliklerinizi açığa çıkarma ve toparlama zamanı olacak. Gereksiz endişelerinizden kurtulmak için enerjinizi harcamaya hazırsınız. Maddesel ve ruhsal açıdan yenileneceksiniz. Hem kendinize hem de insanlara açık olmak size iyi gelecektir. Sosyalleşmek ama insanlar tarafından rahatsız edilmemek ihtiyacında olacaksınız. İnsanları siz yönlendirmek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.