BALIK (Kasım 2023 Aylık Burç Yorumları)

30 Ekim 2023

BALIK (Kasım 2023 Aylık Burç Yorumları)

İnandıklarınızı sorgulamak, kendinizi bulmak için biraz zorlanabilirsiniz. İç hesaplaşmanızı yapıp kendinizi özgür bırakmanın zamanı olacaktır. Gelecekle ilgili projelerinizi hayata geçirmek için uygun bir dönem yaşayacaksınız. İç sesinize kulak vermeyi ihmal etmeyin. Olaylarla ilgili yeni bakış açıları geliştirdiğiniz sürece yaşamınızda değişecektir. Kendinizi herkese ifade etmeye çalışmak yerine kendinizle ilgilenin. Evinizle ilgilenirken kariyer hedeflerinizden uzaklaşmış hissedebilirsiniz. Siz yine de sevdiklerinizi ihmal etmeyin. Aceleci ve kaybetme korkusu ile davranmayın, işleriniz yoluna girecek. Emlak konuları ile ilgili alım ve satım işleriniz varsa kulaktan dolma sözlerle hareket etmeyin, uzmanından tavsiye alın. Aile içinde olası gerginliklerde, sözlerinize dikkat edin. Eski sırlar ortaya çıkabilir. Taşınma konuları gündeme gelebilir.

Balık Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.