BALIK (Eylül 2023 Aylık Burç Yorumları)

30 Ağustos 2023

BALIK (Eylül 2023 Aylık Burç Yorumları)

İkili ilişkilerle ilgili hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir. Bekarsanız evlilik fikri cazip gelebilir. Devam eden ilişkilerinize yeni bir format getirebilirsiniz. Uygulayacağınız basit değişiklikler yaşamınızı renklendirecek ve daha huzurlu olmanızı sağlayacaktır.  Bu süreçte mantığınızla hareket etmeniz fayda sağlayacaktır. Fikirlerinizi özgürce dile getirebilir, tarzınızı değiştirebilirsiniz. Teknolojiyi kullanarak iletişim ağınızı genişletebilirsiniz. Sıra dışı konulara ilgi duyabilirsiniz. Gelirlerinizi arttıracak girişimler içine girebilirsiniz. Gelir gider dengesini kuracağınız bir süreç olacaktır. Alacak, vereceklerle ilgili yeni düzenlemeler oluşturabilirsiniz. Yeni atılımlarda bulunabilir, faydasını ileride daha çok görebilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek isteyeceksiniz. Değişime ve yeni yöntemler bulmaya açık olacaksınız.

Balık Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.