Balık Burcunda Dolunay

10 Eylül 2022

Balık Burcunda Dolunay

Balık Burcunda Dolunay

Gizli Saklı İşler Gün Yüzüne Çıkıyor.

Selamlar canım arkadaşlarım,

10 Eylül 2022 tarihinde Türkiye saati ile 12:59’da Balık burcunun 17 derecesinde Dolunay deneyimleyeceğiz. Özellikle 17 derecede ve +/- 3 derece yakınında gezegeni olanlar bu Dolunay’ı daha fazla hissedebilirler.

Balık burcu genel anlamıyla eylemsizlik, sınırsızlık, manevi konular, kendini feda etme, inzivaya çekilme, anonimlik, kolektif bilinç, gizli kalmış konular, arkadan çevrilen işler, yabancılar, hiç keşfedilmemiş yerler, şifa, spritüal konular, dini konular, toplumla ilgili konular, rüyalar ve idealizmle ilgilidir.

Dolunay ise konuların apaçık ortaya çıkması ve artık gizli bir şeyin kalmaması demektir.

Dolayısıyla hem gizli konular hem de ortaya çıkmak vurgusunu gördüğümüzde bu dolunayın bize mesajı arka planda saklanan konuların artık ortaya çıkacağını göstermektedir.

Dolunay’ın Neptün ile kavuşumu ve Uranüs ile sextile açı yağması, yani iki jenerasyon gezegeninin bu dolunayda etkin olması olayların toplumsal bazda etkili olacağının göstergesidir. Özellikle yabancı para birimleriyle ilgili konular oldukça fazla gündemimizde olabilir.

Dolunay Pegasus takım yıldızında Homam ve Fum al Samakah (Balık Ağzı) sabit yıldızlarına yakın gerçekleşecek. Bu yıldızların genel anlamları ise geçmişin ataletinden kurtulmak, denizden gelen ve insanların kaderini etkileyen olay, seyahatlerde problem, geçmişe bakmak, geçmişte olan olayların ortaya çıkıp insanları felakete sürüklemesi anlamına gelmektedir. Akla yine deprem de geliyor maalesef. Balık burcu da Terazi burcunun antisciası olduğu için özellikle yurtdışı bağlantılı siyasi konular ve sanatçılar bu dönemin konusu olabilir.

Dolunay’ın dizposiztörü Jüpiter’in Retro olması ve durağan Merkür’le karşıt açıda bulunması özellikle ticari ilişkilerle ilgili yatırımların ve siyasi anlaşmaların bu süreçte durabileceği, yasaların revize edilebileceği, anlaşmaların bozulabileceği ya da değişimlere uğrayabileceğinin de göstergesi.

Dolunay’ın yücelme yöneticisi Venüs’ün ise Mars’la kare açıya gitmesi özellikle savaşla ilgili konuların da gündemimizde olabileceğini hatta belki de Ukrayna Rusya savaşının başka bir konuya evrilebileceğini de söyleyebilirim.

Ayrıca bu süreçte yanlış yapılan tedaviler ortaya çıkabilir, rüyalarınızda geçmişte çözemediğiniz konuları görebilir, sanat ve fotoğrafçılığa merakınız artabilir, böyle bir hobiniz varsa daha başarılı olabilirsiniz. Biraz yalnız kalma ihtiyacında hissedebilirsiniz. Alkol ve bağımlılıklar gündeme gelebilir hatta bu konularla ilgili yasal düzenlemeler revize olabilir. İntihar ve şehit haberler, hastaneler ve hapishanelerle ilgili gelişmeler de yaşanabilir.

Türkiye haritasını incelediğimde ise kadın sanatçıların hayatları gündeme gelebilir, özel sırlar ifşa olabilir. Kadın siyasetlerin çok daha fazla adını duyabiliriz, dini yerlerle ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Hepimizin hayrına olması dileğiyle.

Tuğba Karadayı.

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.