Balık Burcu ve Yükselen Balık (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

4 Ekim 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

BALIK

Balık Burcu ve Yükselen Balık (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu), Sevgili Balık ve Yükselen Balık, Haftanın ilk günü ruhsal krizlerinizi çözmek için fırsatlar bulacaksınız. Kendi iç çatışmalarınızı, üzüntülerinizi anlatmak size iyi gelecektir. Çarşamba günü krediler, borçlar ile uğraşabilirsiniz. Yeni bir kredi çekme kararı alabilirsiniz. Gereksiz harcamalar yapıp bunları kapamak için kredi çekmemenizi tavsiye ederim. Bu dönemde giderlerinizi azaltmak sizin için daha iyi olacaktır. Perşembe günü itibariyle kariyerinizde güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Patronlarınız ile ilişkiniz çok daha keyifli hale gelebilir. Cuma günü gelir-gider hesabı yapabilirsiniz. Ekonominizi kurtarmak için harekete geçebilirsiniz. Cumartesi günü hayatınızdaki krizleri çözecek konuşmalar yapabilirsiniz. Ailenizden veya partnerinizden maddi destek isteyebilirsiniz. Pazar günü ameliyat kararı alabilirsiniz. Bu küçük bir diş operasyonu da olabilir. Balık Burcu ve Yükselen Balık.

Balık, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.