Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

8 Haziran 2020

Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Geçen hafta gerçekleşen, Ay tutulması ile artık bazı defterler kapanmış olabilir. Bu hafta, kişisel motivasyonlarınız, aile, yuva, yaşadığınız yer, evimiz, maddi kaynaklar gibi konular gündeminizde olabilir.

Hafta başında, daha çok dünyadan kendinizi soyutladığınız manevi konular, sosyal çevre, arkadaşlar gündem de olurken hafta sonuna doğru aile yuva ve kişisel motivasyonlarınız, maddi kaynaklarınız ön plana çıkmaktadır. Ailevi konularda, yuvanızda bir hareketlilik olurken bu sizi kişisel motivasyonlarınız, hayalleriniz konusunda biraz zorlayabilir. Kendi içinize dönmek, kendinizle baş başa kalıp daha maneviyat ağırlıklı vakit geçirmek isterken veya sağlık açısından bağışıklığınızı zayıf hissedip dinlenmek isterken aile hayatınızda, evinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Bu yoğunluk ve hareket size maddi kaynaklar konusunda desteklemektedir. Ailenize sağladığınız faydalar size de fayda getirebilir. Aile ile ortak bir işe girişmek için uygun zamanlardır. Veya evinizle ilgili tadilatlar gündemdeyse onlar için aradığınız kaynaklar konusunda desteklendiğiniz bir zaman dilimidir. Yardımlaşmak ve dayanışmak için uygun zamanlardır.

Hafta sonu, hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçme zamanını işaret ediyor. Kendi içinize dönerek gerçekten neyi yapmak veya neyi yapmamak istediğinize karar vermek için sezgilerinize güvenebilirsiniz.

Hedeflerinizi sağlam bir zemine oturtmak ve netleştirmek sizin hayat motivasyonunuzu arttıracaktır. Sağlık konusunda da uzun süredir ertelediğiniz konular varsa bunlar için harekete geçebilirsiniz. Doğru doktor seçimi veya tedavi yöntemi konusunda sezgilerinize güvenin. Kendinizi dinlemek size iyi gelecektir.

Balık , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.