Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

7 Şubat 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BALIK BURCU

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, haftanın ilk günü bilinçaltı, korkularınız ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Bunları başkalarına anlatma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Salı günü iç dünyanızla ilgili terapiler almaya başlayabilirsiniz. Çarşamba günü kardeşleriniz ile iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da kontrol edemediğiniz konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bilinçaltı konularınızla ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Aynı gün beklemediğiniz bir yerlerden destek görebilirsiniz. Cumartesi günü korkularınız ile ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Pazar günü ise kendinizle ilgili hayallerinize ulaşmak için adım atabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.