Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

6 Aralık 2020

Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

Balık Burcu

Sevgili Balıklar ve Yükselen Balıklar, haftaya ilişkilerinize odaklanmış şekilde başlayacaksınız. Hafta ortasında kariyerinizle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. İşinizde kendinizi gösteremeyebilirsiniz. İş kaybınız olabilir. Arkadaş çevrenizden eğitiminizle ilgili destek alabilirsiniz. İnançlarınızı insanlara duyurmak isteyebilirsiniz. Cuma günü civarı kariyerinizle ilgili yeni bir atılım yaparak yeni maddi kaynaklar elde edebilirsiniz. Hafta sonu zihninizi toparlayamama, unutkanlık gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Patronunuz veya otorite olarak gördüğünüz kişilerin yalanlarını yakalayabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.