Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

6 Temmuz 2020

Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta, çocuklar, hobiler, aşk, maddi kaynaklar, aile, ev, yuva, kişisel motivasyonlarınız, gelirler-giderler gibi konular gündeminizde olabilir.

Çocukların eğitimiyle ilgili sizi gelirler- giderler konusunda zorlayan bir gündeminiz olabilir veya hobileriniz, hayattan zevk aldığınız konularla ilgili bütçenizi zorlayan bir süreç yaşayabilirsiniz. İlerde sıkıntı yaşamamak adına gelir gider dengenizi iyi ayarlamaya çalışın. Bu dengeyi sağladıktan sonra kişisel motivasyonunuz artacaktır. Yeni ve umutlu hayaller kurabilme imkanınız olacaktır.

Maddi kaynak yaratma açısından başkalarına sağladığınız destek size olumlu olarak geri dönebilir. Ailenizden desteklenmeniz olası görünüyor.

Bu hafta, Kiron sizin 2. evinizde geri hareket etmeye başlayacak. Maddi kaynaklar yönünden nerelerde problem yaşadığınızı tespit etmek için ideal zamanlardır. Gereksiz harcamalarınız gözden geçirmek için ideal zamanlardır. Maddi anlamda kendinizi sorgulamakla beraber manevi anlamda kendinizi nasıl daha değerli hissedebilirsiniz kendi değerinizi hissetmek için neleri şifalandırmanız gerekir gibi konular üzerinde düşünebilirsiniz.

11 Temmuz 2020 11:26’da Merkür durağanlaşıyor, 13 Temmuz 11:26’da düz harekete başlıyor. Çocuklarla veya flörtlerinizle ilgili iletişim problemleri yaşadıysanız artık bu süreç son buluyor. Tüm aksilikler ve iletişim kazaları artık çözüme kavuşuyor.

Aşkta sürekli yanlış anlaşıldım dediyseniz veya sürekli eski sevgililerden mesajlar aldım diyorsanız. Geçmişte hayatınıza girmiş insanlarla görüşmüş ve geçmiş ilişkiniz hakkında konuşmuş olabilirsiniz. Artık bu süreçte geçmişe takılı kalma durumunuz son buluyor. Yeni başlangıçlar için destekleyici bir zaman dilimi önünüze bakmanız ve yeni ilişkilere başlamak için harika bir sürece giriyorsunuz.

Sağlık konusunda mide, beslenme gibi konulara dikkat edin. Sırt ağrıları, kalp ile ilgili problemler yaşadıysanız bu hafta kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

 

Balık , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.