Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

3 Ocak 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BALIK BURCU

Sevgili Balık ve Yükselen Balıklar, Salı günü civarı arkadaşlıklarınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizi değiştirme kararı alabilirsiniz. Perşembe günü mücadele ve savaş gezegeni Mars Koç burcundaki transitini bitirip Boğa burcuna geçiyor. Mars Koç burcunda iken daha agresif hissetmiş olabilirsiniz, yeni atılımlar yapmak durumunda kalmış olabilirsiniz. Önümüzdeki süreçte attığınız adımları kalıcı hale getirmek için çaba harcayabilirsiniz. Bu dönemde iletişiminiz artabilir. Kendinizi açıklamak için fazla çabalamanız gerekebilir. Cuma günü ise iletişim gezegeni Merkür Kova burcundaki seyrine başlıyor. Zihniniz bu dönem iç dünyanızda olabilir. Travmalarınızı düşünebilirsiniz. Rüyalarınız artabilir, haberci rüyalar görebilirsiniz. Aynı gün aşk ve değerlerimizi anlatan Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Bu dönemde arkadaşlıklarınızdan bir ilişki başlayabilir. Günün devamında hayallerinizi gerçekleştirmek için adımlar atabilirsiniz. Burada önemli olan sizin irade göstermeniz, hayalleriniz için küçük de olsa adımlar atmanız. Hafta sonu kardeşlerinizle, yakın çevrenizle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli etkileşimler yaşayabilirsiniz. Haftanın son günü iletişiminiz biraz durulabilir. Fiziksel ve ruhsal sağlığınız için tedavi kararı alabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.