Balık Burcu ve Yükselen Balık (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

28 Kasım 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, Hafta başında partnerinizin ailesi ile önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Onlar ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Aynı gün eğitim hayatınız ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bizim de yeni astroloji eğitimlerimiz başlıyor. Astroloji öğrenmek ve astrolojinin rehberliğinden faydalanmak için sayfamdaki astroloji eğitimlerine göz atabilirsiniz. Salı günü kariyerinizde yükselebilirsiniz. Kendinizi işinizde daha çok gösterebilirsiniz. Çarşamba günü arkadaş çevrenizden destek görebilirsiniz. Güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Cumartesi günü civarında kariyeriniz ile ilgili önemli gündemleriniz olacaktır. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz sektörü tamamen bırakıp başka sektöre geçiş yapabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.