Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

29 Haziran 2020

Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta, sosyal çevre, arkadaşlar, hayalleriniz, çocuklar, aşk, yakın çevre, kardeşler, komşular, kuzenler gibi konular gündeminizde olabilir.

Hayalleriniz, sosyal çevrenizle ilgili uzun zamandır kafanızı meşgul eden gündemleriniz olabilir. Bu konular artık biraz daha netlik kazanıyor. Ancak bu süreç yıl sonuna kadar devam edecektir. Değişimin ucunu bırakmayın. Bu yıl dediğimiz gibi değişim ve dönüşüm yılı. Eğer yorulduysanız lütfen dönüp nerden nereye geldiğinize bakın.

Satürn’ün Retro hareketi ile tekrar Oğlak burcuna geri dönüşü bizi yine sorumluluklarımızla sınayacaktır. Hayalleriniz için tüm çabalarınız gösterdiniz mi? Bu süreç bize eksik kaldığımız yönleri hatırlatacaktır. Bu süreç hayalleriniz için mücadeleye devam etme zamanını işaret ediyor.

Çocuklar, hobileriniz ile ilgili yeni gündemleriniz olabilir. Bu konularda beyin fırtınası yapabileceğiniz bir süreç sizleri bekliyor. Aklınıza birçok yeni fikir gelebilir. Çok yönlü olmak bu süreçte size iyi gelecektir. Sosyal medya, kardeşler, kuzenler bu süreçte size yardımcı olacaktır. İletişim kanallarınızı açık tutun.

Aşk ile ilgili geçmiş defterler zihninizi yorabilir. Birçok ruh haline girmenize sebebiyet verebilir. Geçmişte yaptığınız hataları gözden geçirmek için oldukça iyi bir süreçtir. İlişkilerinizde sorunlar neydi neyi yanlış yaptınız gibi konularda içinize dönebilir ve iç sesinizle konuşabilirsiniz.

Bu hafta sağlığınız ile ilgili bir sorununuz yok. Maşallahınız var.

 

Balık , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.