Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

27 Aralık 2020

Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BALIK BURCU

Sevgili Balık ve Yükselen Balıklar, öncelikle hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Önümüzdeki sene size hayatta istediklerinizi getirsin. Haftanın ilk günü arkadaş ortamınızda iletişim artabilir. Arkadaşlarınızla sosyalleşebilirsiniz, onlarla seyahatlere gitme planları yapabilirsiniz. Hafta ortasında kariyerinizle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gözünüzde büyüttüğünüz bir otorite figürle ilgili hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz. Aynı gün yılın son dolunayı da yaşanacak. Yengeç burcunun 8 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan 8 derece yakınlarında Koç, Yengeç Terazi veya Oğlak burcunda gezegenleriniz varsa daha çok etkilenirsiniz. Bu dolunay sizlerin aşk, çocuklar alanında gerçekleşecek. Bu konularla ilgili netleşmeler, tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Sorunlu giden bir ilişki bitebilir. Bu dönemde tanışacağınız biriyle aşk yaşayabilirsiniz. Yeni yılın ilk günü ise arkadaşlarınızla keyifli bir ortama girebilirsiniz. Hayalleriniz, idealleriniz için yeni kararlar alabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.