Balık Burcu ve Yükselen Balık (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

27 Eylül 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

BALIK

Balık Burcu, Sevgili Balık ve Yükselen Balık, Haftanın başından itibaren harcamalarınızda karışıklıklar olabilir. Yanlış alışverişler yapabilirsiniz. Ayrıca unuttuğunuz borçlar, taksitler tekrar önünüze gelebilir. Çarşamba günü uzun zamandır hayalini kurduğunuz seyahate çıkabilirsiniz. Eğitimler konusunda da şanslısınız. Perşembe günü hiç beklemediğiniz yerden gelen maddi destek sizi rahatlatacaktır. Cuma günü, çok fazla içinize kapanmak isteyebilirsiniz. Kendinizi izole etmeyi abartabilirsiniz. Aynı gün, maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu kayıplar sizin daha çok içinize kapanmanıza neden olabilir. Cumartesi günü, arkadaşlarınızın desteği ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Balık, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.