Balık Burcu ve Yükselen Balık (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

26 Ekim 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

BALIK

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, Haftaya aileniz ve evinize odaklı başlıyorsunuz. Evinizde keyfiniz yerinde olabilir. Çarşamba günü civarında kariyerinizde kandırıldığınız konular olduğun fark edebilirsiniz. Bu süreçte işinizde size verilen sözleri çok da ciddiye almayın. Perşembe günü kariyerinizde bazı korkularınızdan kurtulabilirsiniz. Önemli rüyalar görebilirsiniz. Cumartesi günü inançlarınız ile sınanabilirsiniz. Hayata olan bakış açınız sarsılabilir. Aynı gün itibariyle eğitimleriniz için daha fazla emek harcayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için çalışabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.