Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

24 Ocak 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BALIK BURCU

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, haftanın ilk günü bazı travmalarınız, bilinçaltı problemleriniz ile ilgili şifalanmalar yaşayabilirsiniz. Terapiye başlayabilirsiniz. Salı günü gizli düşmanlarınızdan zarar görebilirsiniz. Rüyalarınız gergin ve sıkıntılı olabilir. Perşembe günü ise yılın ilk Dolunayı yaşanacak. Aslan burcunun 9 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan bu derece yakınlarında yerleşiminiz var ise daha fazla etkilenebilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili bazı sorunlar gündeme gelebilir, tetkiklerinizi yaptırmaya gayret edin. Çalışma ortamınızda bazı sonuçlanmalar yaşanabilir. Aynı gün arkadaş ortamınızı değiştirme kararı alabilirsiniz. Hayalleriniz ve hedeflerinizde dönüşümler olabilir. Cuma günü ise oldukça şanslı etkiler var. İçinize kapanıp bazı farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Pazar günü ise yılın ilk Merkür Retrosu başlıyor, kimseyle iletişim kurmak istemeyebilirsiniz. Geçmişten gelen gizli düşmanlar ortaya çıkabilir.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.