Balık Burcu ve Yükselen Balık (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

21 Kasım 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, Hafta başından itibaren kariyerinize daha fazla odaklanacaksınız. Bu dönemde yükselmek isteyebilir, bunun için hırslanabilirsiniz. Patronlarınız ile de daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Toplum önüne çıkmak, kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Çarşamba gününden itibaren kariyeriniz ile ilgili önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Patronlarınız, üstleriniz ile daha fazla iletişim kurabilirsiniz. Eşinizin ailesinden önemli haberler alabilirsiniz. Cumartesi günü ise maddi konularda rahatlayacaksınız. Unuttuğunuz, aklınızdan çıkan bazı alacaklarınızın ödemelerinin gelmesi elinizi rahatlatacak.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.