Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

21 Haziran 2020

Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta, kişisel motivasyonlarınız, aile, yuva, yaşadığınız yer, eviniz, maddi kaynaklar gibi konular gündeminizde olabilir.

Neptün’ün retro hareketinden dolayı biraz kafanız karışık olabileceği bir süreç sizleri bekliyor. Gerçeklerden kaçıp hayallere dalma eğiliminde olabilirsiniz. Unutkanlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Unutkanlıklara karşı mutlaka bir kontrol listesi tutmanızı tavsiye ederim. Zehirlenmelere ve alerjilere karşı da yine dikkat etmeniz gereken bir süreçtir.

Venüs, 24 Haziran 2020 saat: 09:48’de durağan hale geliyor, 26 Haziran 2020 09:48’de Venüs düz harekete geçiyor. Uzun süredir evinizi güzelleştirmek istiyorsanız artık kolları sıvayabilirsiniz. Ev ile ilgili her türlü estetik konu için destekleneceğiniz bir süreçtir. Evinizi yeniden dekore edebilirsiniz. Veya daha hoşunuza gidecek bir eve yerleşebilirsiniz. Aile içi uyum ve dengeni n sağlanacağı bir süreç sizleri bekliyor.

Mars’ın Koç burcuna geçişi ile maddi konularda gelirlerinizin artabileceği bir dönem sizleri bekliyor. Ancak gelirlerin yanında giderleriniz de artabileceği için dikkatli olmalısınız. Yeni maddi kaynak imkanları karşınıza çıkabilir. Bilinçaltımızdaki sorumluluk hissi sizi yeni fırsatlar arayışına itebilir. Nerede hareket orada bereket mantığı ile çalışmanız gereken bir sürece işaret ediyor. Maddi girişimlerden kaçınmamanız gereken bir süreçtir.

Aşkla ilgili çok şanslı bir haftadasınız. Yeni biriyle çoktan tanışmış ya da tanışacak olabilirsiniz. Eşinizle birlikte daha önce konuşulmuş konular tekrar gündeme gelebilir. Örneğin çocuk konuları için, uygun bir zamandasınız. Belki tüp bebek gibi konuları değerlendirebilirsiniz.

Finansal konularda harcamalarınız arttıracak adımlar atmanızı tavsiye ederim.

 

Balık , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.