Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

21 Aralık 2020

Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

BALIK BURCU

Sevgili Balık ve Yükselen Balıklar, haftaya Jüpiter ve Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Bu kavuşum hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Etki aldığınız alanda hayatınızda yeni yapılanmalar söz konusu olacak. Sizlerin bilinçaltı, korkular alanınızda gerçekleşecek. Bilinçaltınızda sizi rahatsız eden bir konuyu fark edip üstesinden gelebilirsiniz. Bu dönemde haberci rüyalar görebilirsiniz. İç dünyanızda şifalanmalar yaşayabilirsiniz. Aynı gün Güneş burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiyor. Önümüzdeki 1 aylık dönemde odağınız arkadaşlıklarınız, hayaller ve  hedeflerinizde olabilir. Hayallerinize odaklanabilir bu konularla ilgili atılımlar yapabilirsiniz. Merkür de Oğlak burcundaki seyrine başlıyor. Arkadaşlarınızla ilgili konularda iletişiminiz artabilir. Hafta ortasında maddi problemler yaşayabilir ve bu sizi huzursuz hissettirebilir. Arkadaşlarınızla maddi sorunlar nedeniyle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Perşembe iletişiminizde yaşayacağınız sıkıntılar yüzünden kırılabilirsiniz. Sizde söylediklerinize dikkat edin, başkalarını kırmayın. Özellikle kendinizi değersiz hissettiğiniz zamanlarda arkadaşlarınızla tartışmalara açık olabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla iletişiminiz artabilir, kendinizi ifade edebilirsiniz. Hafta sonunu sosyalleşerek geçirecekseniz iletişiminize dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.