Balık Burcu ve Yükselen Balık (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

18 Ekim 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Balık Burcu ve Yükselen Balık

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, Haftaya kendiniz ile ilgilenerek başlıyorsunuz. Dış görünüşünüz, giyecekleriniz sizin için önemli olabilir. Salı günü itibariyle uğraştığınız iletişim krizleri artık sonlanabilir. Geçmişten gelen borçlar ile uğraşmış olabilirsiniz, artık önünüze bakabilirsiniz. Ayrıca, bugün itibariyle inançlarınız artabilir. Manevi yönünüzü daha fazla hissedebilirsiniz. Aynı gün, hiç düşünmediğiniz bir yerden maddi destek bulabilirsiniz. Bugün eski kıyafetlerinizin ceplerine bir bakın para çıkabilir ? Çarşamba günü maddi kaynaklarınız ile ilgili önemli gündemler oluşabilir. Bazı kaynaklarınız artık sonlanabilir. Banka hesabınızdaki paranın bittiğini fark edebilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınız ile krizler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde yaşanan bazı sorunlar canınızı sıkabilir. Cumartesi günü itibariyle kendinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Daha fazla okuyabilir, araştırma yapabilirsiniz. Balık Burcu ve Yükselen Balık

Balık, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.