Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

18 Ocak 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BALIK BURCU

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, haftanın ilk günü rüyalarınız ve korkularınız yüzünden kendinizi sıkışık hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizden bu konularla ilgili destek görememek içinize dönmenize sebep olabilir. Salı günü Güneş Kova burcunda seyahat etmeye başlıyor. Önümüzdeki 1 aylık süreçte odağınız korkularınız, bilinçaltı konuları ve rüyalarınızda olacak. Kendi içinize döndüğünüz bir süreç olabilir. Çarşamba günü civarında iletişiminiz daha ani ve agresif olabilir. Kimseyi kırmamaya dikkat edin. Hafta sonu ise yakın çevreniz ile olan sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Bunun yanında arkadaşlıklarınızdan yeni bir aşk doğabilir. Pazar günü ise iç dünyanızda kalmak isteyebilir. Kendinizi biraz depresif hissedebilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.