Balık Burcu ve Yükselen Balık (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

15 Kasım 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, Hafta başında inançlarınız ve düşüncelerinizde çok fanatik olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara sizin gibi düşünmediği için baskı kurabilirsiniz. Çarşamba günü sosyal çevrenizde güçlenebilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında saygınlığınız artacak. Bu süreçte iletişiminiz çok keskin olabilir. İletişim kurarken dikkatli olmanızda fayda var. Cuma günü civarında kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın çevrenizde önemli gündemler oluşabilir. Onların hayatı ile ilgilenmeniz gerekebilir. Eğitimleriniz ile ilgili de önemli kararlar alabilirsiniz. Bu süreçte sosyal çevrenizin desteğini göreceksiniz. Pazar günü sizi zorlayacak rüyalar, kabuslar görebilirsiniz. Bu kabusların etkisinde kalabilirsiniz. Aynı gün sosyal çevreniz ile planlar yapabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.