Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

15 Haziran 2020

Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Önemli gökyüzü olaylarının olduğu yeni bir haftaya merhaba diyoruz. Bu haftanın en önemli olayı 17 Haziranda gerçekleşecek olan Merkür gerilemesi ve 21 Haziranda gerçekleşecek Güneş tutulması olacak. Bu hafta kişisel motivasyonlarınız, sosyal çevre, arkadaşlar, çocuklarınız, flörtler, hobileriniz ve en önemlisi aşk hayatınız gibi konular sizin hayatınızda daha önem kazıyor olabilir.

Merkür, 17 Haziran 07:58’de durağan hale geliyor ve 19 Haziran 07:58’de Retro hareketine başlayacak ve 13 Temmuza kadar bu süreç devam edecek. Siz Merkür gerilemesini çocuklar, romantik ilişkiler, size eğlenceli gelen aktiviteler, hobiler gibi konularda yaşayacaksınız. Çocuklarınızın eğitimi ile ilgili ufak tefek aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Flörtünüzle veya çocuklarınızla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Bu konularda dikkatli olmanız gereken bir süreçtir. Hobilerinizle ilgili yeni eğitim almayı düşünüyorsanız, Merkür gerilemesinden sonraya bırakmanızı tavsiye ederim. Eski sevgililere stalklarken dikkat edin annem. Bir like sonra sizi pişman etmesin.

Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, geleceğe yönelik projelerle ilgili uzun süredir zihninizi yoran bir gündeminiz olabilir. Bu konuda sizin motive olmanız bu konuya hız kazandırabilir. Bu konuda harekete geçmek için olumlu bir zaman dilimidir. Bu konunun meyvelerini Jüpiter ve Plüton Retro olduğu için biraz geç toplayabilirsiniz. Ancak azimli olabileceğiniz bir süreç sizi bekliyor.

21 Haziran’da gerçekleşecek, Güneş tutulması, romantik ilişkileriniz, çocuklarınız, hobileriniz gibi konularda yeni başlangıçlara işaret ediyor. Yeni bir arkadaşlığa başlayabilirsiniz. Çocuğunuz ilgilendiren konularda yeni bir gündeminiz olabilir. Bu süreçte imza, yazılı, sözlü iletişim konularına dikkat edin. Anlaşma, sözleşme gibi konuları mümkünse Merkür gerilemesinden sonra yapmanızı tavsiye ederim.

 

Sağlıkla ilgili konularda bir problem yok. Maşallahınız var.

Aşkla ilgili konularda yepyeni bir döneme giriyorsunuz. Yeni bir aşk, aşkın ileri bir boyuta taşınması, söz, nişan, çocuk, sahne sanatları, hobilerinizden para kazanma, yeni yaratıcı konular bulma konusunda çok şanslısınız.

21 Haziran’da gerçekleşecek, Güneş tutulması, romantik ilişkileriniz, çocuklarınız, hobileriniz gibi konularda yeni başlangıçlara işaret ediyor. Yeni bir arkadaşlığa başlayabilirsiniz. Çocuğunuz ilgilendiren konularda yeni bir gündeminiz olabilir.

Balık , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.