Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

13 Aralık 2020

Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar ve Yükselen Balıklar, oldukça hareketli bir haftaya giriyoruz. Çoğumuzun hayatında önemli etkilerin başladığı bir döneme başlıyoruz. Haftanın ilk günü Türkiye saatiyle 19:16’da Yay Burcunun 23 derecesinde Merküryen bir Tam Güneş Tutulması deneyimleyeceğiz. Oldukça önemli etkiler barındıran bu tutulmanın etkilerini yaklaşık 6 ay kadar hissedeceğiz.

Sizlerin kariyer alanında gerçekleşecek bu tutulma bu konularla ilgili hayatınızda yeni başlangıçları tetikleyebilir. Bu alanlarda kadersel değişimler yaşayabilirsiniz. Yeni bir kariyer başlangıcı yapabilirsiniz. Mutsuz olduğunuz bir işi bırakıp başka bir işe geçebilirsiniz. Toplum önündeki imajınızda değişiklikler olabilir. Hafta başında eğitimle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Salı günü civarı kariyerinizle ilgili maddi getiriler alabilirsiniz. Maaşınıza zam yapılabilir. Önceki gün gerçekleşen Tutulmanın etkilerini hayatınızda hissetmeye başlayabilir, bu konularla ilgili aksiyon alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yalnız bu olumlu gelişmeler için sizin de harekete geçmeniz ve irade kullanmanız gerekli, durduğum yerde çözümler beni bulsun deme lüksünüz bulunmuyor.

Salı günü aşk ve sevgi gezegenimiz Venüs Yay Burcuna geçiyor. Bir süredir sevgi ve aşk konularında krizlere çekilmiş, aşkı daha derin hissetmek istemiş belki biraz daha karanlık yönünü görmüş olabilirsiniz. Bu etki yerini aşkta daha keyifli zamanlara bırakıyor. İş yerinizden tanıdığınız biri ile yeni bir aşk başlayabilir. Salı günü kazalara, belalara dikkat etmenizde fayda var.  Perşembe günü Satürn uzun zamandır seyahat ettiği Oğlak burcundan çıkıp Kova burcuna geçiyor. Satürn Oğlak transitinin bitmesi ile arkadaşlıklarınız ile ilgili sınavlar yaşamış olabilirsiniz. Hayalleriniz, hedeflerinizle ilgili sorumlulukları almanız gerekmiş olabilir. Bu süreçte üstünüze düşeni yaptıysanız, sorumluluklarınızı üstlendiyseniz Satürn ödülünü verir. Bu dönemde size daha iyi gelecek dostluklarınız başlayabilir. Hayallerinize, hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Önümüzdeki 2.5 yıllık süreçte kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Bazı korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Cumartesi günü ise şans ve talih gezegenimiz yaklaşık 1 sene kalacağı Kova Burcuna geçiyor. Hayat size bilinçaltı problemleriniz ve korkularınızın üstüne gitmeniz için fırsatlar veriyor. Pazar günü Merkür Güneşin kalbinde. Bu gün dua etmek, dilekler dilemek için güzeldir. Aklınızdan geçirdiklerinize dikkat edin, gerçek olabilir.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.