Balık Burcu ve Yükselen Balık (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

12 Aralık 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, Hafta başında kariyerinizde kendinizi daha fazla göstermek için çaba göstereceksiniz. Bu dönemde daha fazla çalışabilirsiniz. Patronlarınız ile aranızda bazı gerginlikler yaşanabilir. Aynı gün itibariyle sosyal çevrenizi daha fazla düşünmeye başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile iletişiminiz artabilir. Cumartesi günü gelecek planlarınızın gerçekleşmediği görebilirsiniz. Gelecek kaygınız artabilir. Sektör değiştirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü maddi krizler yaşayabilirsiniz. Paranızın kıymetini bilmeniz gereken bir süreçtesiniz. Aynı gün aile içinde bazı önemli gelişmeler yaşanabilir. Taşınma kararı alabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.