Balık Burcu ve Yükselen Balık (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

11 Ekim 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

BALIK

Balık Burcu ve Yükselen Balık, Sevgili Balık ve Yükselen Balık, Haftaya kariyerinize odaklı başlıyorsunuz. Yapılacak işleri düşünerek işe gidebilirsiniz. Çarşamba günü, patronunuzun desteğini alabilirsiniz. Onun desteği ile bazı korkularınızın üzerine gidebilirsiniz. Cuma günü borçlarınızı, kredilerinizi kapatma imkanı bulabilirsiniz. Miras konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü maddi konularda yaşadığınız sorunları çözebilirsiniz. Almayı beklediğiniz alacaklarınızı sonunda alabilirsiniz. Pazar günü kariyerinizde süregelen krizleri çözebilirsiniz.

Balık, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.