Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

10 Ocak 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BALIK BURCU

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, hafta başında aklınıza yeni fikirler gelebilir, vizyonunuz genişleyebilir. Bilinçaltınızla ilgili farkındalıklar yaşayabilir ve bunları çözüme ulaştırabilirsiniz. Maddi konularla ilgili problemleriniz çözülmeye başlayabilir. Salı günü iç dünyanız ve yakın çevreniz arasında kalıp gerilebilirsiniz. Kimseyle iletişim kurmak istemeyebilirsiniz. Çarşamba günü yılın ilk yeni ayı meydana geliyor. Plütonik Yeni Ay Oğlak burcunun 23 derecesinde meydana gelecek. Bu derece yakınlarında gezegeniniz var ise daha çok etki alacaksınız. Son 3 yıldır uğraştığınız konularla ilgili bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Sizlerin arkadaşlıklar, hayaller ve hedefleriniz ile ilgili alanda gerçekleşecek. Hayalleriniz ile ilgili adımlar atabilirsiniz. Bazı arkadaşlıklarınız bitebilir. Arkadaşlarınızla maddi konular yüzünden gerilebilirsiniz. İletişiminizde sıkıntılar yaşayabilir iyice içinize dönebilirsiniz. Perşembe günü civarında arkadaşlarınız vasıtasıyla bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Günün devamında Güneş ve Plüton kavuşumu kesinleşiyor. Bu haftanın kalanında da etkisini gösterecek. Önceki gün gerçekleşen Yeni Ay’ın etkilerini hayatınızda kesin şekilde hissedebilirsiniz. Odağınız sosyal çevreniz ve hayallerinizde.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.