Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

31 Mayıs 2020

Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Ev, yuva, taşınma, kişisel motivasyonlarımız, çocuklar, hayattan zevk aldığımız uğraşlarımız, kariyer, toplumsal statü gibi konuların gündemde olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

Bu haftanın en önemli olaylarından biri 5 Haziran’da gerçekleşecek Ay tutulması olacak, bu etki sizin kariyer alanınızda yaşanacaktır. Tamam mı devam mı dediğiniz bir zaman dilimine işaret edebilir. Sizi çok yoran bir işin sonlanması veya size daha iyi gelecek yeni bir kariyer planına başlamanız şeklinde gerçekleşebilir. Unutmayın ki her son aslında bir başlangıçtır. Biten her şey yeni umutlar barındırır.

Aile, kökler, yuva, ev, taşınma gibi konuların gündemde olduğu bir süreç yaşayabilirsiniz. Bu gelişme sizin kişisel motivasyonunuz etkileyebilir. Tüm uğraşlar biraz zorluk içerir ancak bu zaman dilimi sizi biraz zorlayabilir. Biraz dağılma enerjisi barındırabilir. Mesela taşınmayı düşünüyorsanız, bu süreç çok uygun olmayabilir. Karar vermeden önce daha iyi düşünmenizde fayda var. Şartları zorlamak isterseniz yaşayacağınız zorluklar olduğunu bilmeli ve bunu yapabilecek gücünüz olduğunu unutmamalısınız. Çünkü unutmayalım ki güçlü irademizle tüm bunları aşabiliriz.

Çocukları veya hayatta bizi mutlu eden konularla ilgili ani beklenmedik gelişmeler yaşayabiliriz. Bu etki, yakın akrabalar, kardeşler, eğitim gibi konularda kaynaklanabilir. Ancak bu durum bizi maddi kaynaklarımız açısından biraz zorlayabilir. Ancak bazen bonkör olmak ilerde bize çok daha fazlasını sağlayabilir ki bunu çocuklarımız ve kardeşlerimiz için yapıyorsak zaten hiç gözümüze gelmez deriz ya aslında onlara sağladığımız kaynaklar bizi de mutlu ediyordur anlamına gelir.

Balık , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.