Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

31 Ocak 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

BALIK BURCU

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, haftanın ilk günü sevgi ve değerleri anlatan Venüs 25 Şubat’a kadar Kova burcundaki seyrine başlıyor. Bu dönemde ruhsal konularda özgürlük arayışı artabilir. İç dünyanıza dönebilir. Kendinizi izole etmek isteyebilirsiniz.  Aynı gün korkularınızı fark edebilir, kendinizi daha kırılgan hissedebilirsiniz. Hafta sonu ise ilişkilerle ilgili kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkinin sorumlulukları ve özgürlük arasında kalabilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissetmek için terapi alabilirsiniz. Kendinize olan sevginiz ve güveninizin artması için adım atabilirsiniz. Pazar günü ise ilişkilerde ani durumlar gelişebilir. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle gerilebilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.