Balık Burcu ve Yükselen Balık (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

7 Kasım 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Balık

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, Haftaya oldukça sosyal başlıyorsunuz. Arkadaşlarınız ile bol bol konuşabilirsiniz. Çarşamba günü seyahat etmek, uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Durduğunuz yerde durmak sizi sıkabilir. Bu seyahat planlarınızı kontrol edemeyebilir, iptaller söz konusu olabilir. Perşembe günü eğitimlerinizde bazı engeller ile karşılaşabilirsiniz. Kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Ayrıca bir vize başvurusunda bulunacaksınız bu günleri es geçmenizi tavsiye ederim. Cuma günü ise uzaklardan aldığınız bir haber sizi mutlu edebilir. Hayallerinize yaklaştığınızı hissedebilirsiniz. İnançlarınız güçlenebilir. Cumartesi günü ise yakın çevrenizde iletişim krizleri deneyimleyebilirsiniz. Aranıza mesafe girebilir.

Balık, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.