Balık Burcu ve Yükselen Balık (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

5 Aralık 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, Hafta başında eğitim hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bilginizi arttıracak, vizyonunuzu güçlendirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Salı günü patronlarınızın size yalan söylediğini fark edebilirsiniz. Size verdikleri sözleri tutmayabilirler. Çarşamba günü abartılı seyahat planları yapabilirsiniz. Daha vize başvurusu yapmadan Amerika’ya uçak bileti almaya kalkmayın! Cumartesi günü arkadaş çevrenizde bazı krizler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlıklarınızı gözden geçirebilir, bazıları ile bağlarınızı koparabilirsiniz. Aynı gün bazı korkularınızı yenmek için adım atabilirsiniz. Terapiye, tedaviye başlayabilirsiniz. Pazar günü otorite figürleriyle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Babanızla kavga etmeyin.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.