Balık Burcu ve Yükselen Balık (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

1 Kasım 2021

Balık Burcu ve Yükselen Balık (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

BALIK

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, Haftanın ilk günü bazı borçlarınızı, kredilerinizi kapatma fırsatı bulabilirsiniz. Ailenizden veya partnerinizden maddi destek alabilirsiniz. Salı günü arkadaşlarınızın manipülasyonu ile kredi için kefil olabilirsiniz veya arkadaşlarınıza borç verebilirsiniz. Bu süreçte bunu yapmanızı önermem. Perşembe günü civarında yurtdışına taşınma ile ilgili bir gündeminiz olabilir. Yeni bir eğitime başlamaya karar verebilirsiniz. Cuma günü sizi şok edecek şeyler duyabilirsiniz. Özellikle uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızın hayatı ile ilgili şaşırtıcı bilgiler öğrenebilirsiniz. Aynı gün itibariyle, sosyal çevrenizden kısmetleriniz artabilir. Bir arkadaşlığınız aşka dönebilir. Cumartesi günü itibariyle yeni şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Araştırmalar yapıp, makaleler okuyabilirsiniz. Aynı gün sosyal çevrenize yeni insanlar katılabilir. Bu kişiler sizin vizyonunuzu arttırabilir.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.