Balık Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

30 Haziran 2022

Balık Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay bazı arkadaşlıklarınıza son verirken bir yandan da sizin için değerli olan diğer arkadaşlarınızın varlığını fark edebilirsiniz. Arkanızdan konuşan insanları öğrendiğiniz zaman tartışma içine girmeyip o kişilerden uzaklaşarak huzurunuzu koruyabilirsiniz. Günlük hayatınızda canlı ve dinamik olurken sürekli gezmek ve yeni yerler keşfetmek isteyebilirsiniz. Çalışmak yerine eğlenmek, gezmek, yazın tadını çıkarmak algınızda olurken bu durumu abartmamanızı tavsiye ederim. Yakın yerlere yapacağınız ufak seyahatler size oldukça iyi gelebilir. Bu seyahatlerde tanışacağınız biriyle aşk yaşayabilirsiniz. Öyle ki aniden başlayan bu ilişki hayatınızda uzun yıllar sürebilir.

Balık Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.